» Hakkımızda

 
Kuaför Pazarı 2004 yılında uygulamaya geçen, Türkiye'nin ilk online Kuaför ve Berber malzemeleri sanal mağazasıdır.

17 yıldır yayında olan Kuaför PAZARI, teknolojinin hızla geliştiği günümüzde son kullanıcı ile üretici ve ithalatçıyı buluşturmayı hedefleyen bir web sitesidir. Corona virüs salgını döneminde de uzaktan teslimat ile tüm müşterilerimize kesintisiz olarak ürün sağlamaya devam etmekteyiz.

Geniş ürün yelpazesini, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile profesyonellerin kullanımına sunmak Kuaför PAZARI'nın asıl amacıdır.

Kuaför PAZARI sadece sipariş ve satış anında değil, satış sonrası hizmeti de kendine görev edinmiştir. Kendi bünyesinde barındırdığı kuaför makineleri tamiri ve makas biley servisi ile müşterilerine teknik servis ve danışmanlık hizmetini de eksiksiz olarak sunabilmektedir. Kuaför Pazarı bünyesinde bulunan teknik servis ile satışı gerçekleştirilen ürünlerin büyük kısmına satış sonrası garanti kapsamında teknik servis hizmeti de vermektedir.

Aldığı binlerce siparişinde müşteri memnuniyetine öncelik verirken sürekli büyüyen Kuaför PAZARI bugün sektörün liderleri arasına ismini yazdırmıştır.
İnternet teknolojileri konusundaki tüm yenilikleri sistemine eklerken, güvenlik, kolaylık, hız ve estetik gibi unsurları her zaman göz önüne almıştır.

Bir çok kuaför ve berber, malzemeci bekleme derdinden, aradığı ürüne istediği zaman diliminde ulaşamama stresinden kurtulmuş, Kuaför PAZARI'nın istikrarlı sipariş ve kargo politikasının verdiği güveni hissetmeye başlamıştır.

Gülümseyen müşterilerin, binlerce sorunsuz siparişin haklı gururunu yaşayan Kuaför PAZARI sizi de müşterileri arasında görmekten onur duyar.

Lütfen sistemimize kayıt olunuz.

Saygılarımızla


Ünvan: Tulyum İnternet Hizmetleri Kozmetik, Gıda, Tur. Paz ve San Tic. Ltd. Şti
Adres: Akdeniz Mh. 1353 sok. No:1/201 Konak/İZMİR
Tel: 0 850 303 60 80
Tel: 0 232 483 0 482
E-posta: bilgi[ET]kuaforpazari.com.tr
Ticari Sicil No: 194873
İzmir Ticaret Odası: 1810461
Vergi Dairesi: Konak
Vergi Numarası: 8610516988
Mersis: 0861051698800001
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır