• Über Orjinal Solingen Cobalt Manikür Seti
  • Über Orjinal Solingen Cobalt Manikür Seti
  • Über Orjinal Solingen Cobalt Manikür Seti
  • Über Orjinal Solingen Cobalt Manikür Seti
 
Über Orjinal Solingen Cobalt Manikür Seti
Orjinal Solingen Cobalt Manikür Seti İndirimde. Kampanyalı fiyat 299 TL. Über marka orjinal manikür seti stoklarla sınırlı kampanya, Üstelik 7 gün iade garantisi ile...
BU ÜRÜNÜ ÜYE OLMADAN DA SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Sitemizden herkes sipariş verebilir.
Kuaför olma zorunluluğu yoktur!
Piyasa Fiyatı :
Site Fiyatı : 1,299.00 TL
Bu ürünü indirimli alabileceğiniz 0 stok kalmıştır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 1,299.00 TL
%
12.99
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme
  • Yorumlar
  • Soru ve Cevaplar

Orjinal Solingen Çeliği Manikür Setini Sizin İçin Hazırladık.
Orjinal Solingen ürünleri arayanlar için doğru alternatif.
ÜBER Marka ürünlerden oluşan lüks kalite manikür setidir.


Manikür sağlıkla doğrudan ilgilidir ve her bayanın kendi profesyonel manikür aletleri ile manikür yaptırması gerekmektedir.

Kuaför Pazarı olarak manikür pedikür ile uğraşan profesyoneller ve orjinal ürün isteyen bakımlı bayanlara yönelik sektörün önde gelen profesyonellerinin önerileri ile orjinal bir manikür seti hazırladık. 4 parça Über Solingen Cobalt ürününden oluşan bu set sınırlı stok ile kampanya fiyatı ile satışta.

 

Manikür ve Sağlık
Manikür ve pedikür hem daha güzel hem de daha sağlıklı ellere ayaklara kavuşmak için önemli bir işlem. Manikür pedikür işlemi sadece estetik olarak güzellik değil aynı zaman da el ayak sağlığımız için de çok önemli. Ancak el ve ayaklarınızda etlerin kesildiği, tırnak tiplerine müdahale yapılan bir işlemde işin hijyen boyutu çok önem kazanıyor. Manikürcüler aletlerini dezenfekte ettiklerini söyleseler de aslında bunun için yeterli süreye sahip değiller. Yoğun olarak çalışan manikürcüler doktorlar gibi her işlemde yeni alet kullanmazlar. Bu nedenle sizden önceki işlemden kalan organik unsurlar tam olarak temizlenemez. Aletleri alkolle silme, aletlerin ucunu yakma, ya da diğer dezenfektanların kullanımı da kesin sonuç sağlamaz. Aletin mekanik aralıklarına sıkışan organik kalıntılar sizin derinize temas edebilirler. Hatta zaman zaman manikür işleminde kanama yaşanması ya da derinin çok incelerek geçirgenleşmesi mümkündür. Yani manikür esnasında sizden önceki müşterilerden mikrop ya da mantar kapmanız düşük bir ihtimal değildir. Tüm kuaförler manikürcüler tıbbi dezenfeksiyon işlemleri yapamayacağı için sizin kendinize özel manikür pedikür aletleri kullanmanız sağlığınızı korumanız için çok önemlidir.

Neden Solingen Manikür Seti?
Solingen aslında Almanya'da bir şehirdir. Ağır metal sanayisi ile meşhur bu şehrin en önemli özelliği dünyada çelik endüstrisinin en tanınmış şehirlerinden olmasıdır. Japon çeliğinin ardından dünyadaki en kaliteli çelik ürünleri Almanya Solingen'de üretilmektedir. Solingen şehrinde çelikten imal edilen bıçak, kesici alet, tıbbi ve güzellik aletleri tüm dünyada tanınmaktadır. Ancak Solingen şehrinin ürünlerine karşı ortaya çıkan yoğun rağbet karşısında uzak doğuda üretilen taklit ürünler de piyasaya girmektedir. Euro'nun yüksek olması nedeniyle Solingen ürünlerinin pahalı olduğu ülkelerde üzerinde Solingen damgası bulunan taklit Çin ürünleri yoğun şekilde satılmaktadır. 
Kuaför PAZARI sadece orjinal Alman düşük karbonlu 440C çeliğinden üretilen Rockwell skalasında ideal 58-60 marjında bulunan Cobalt Solingen Manikür ürünlerini satmaktadır.

Taklit Manikür Seti Nasıl Anlaşılır?
Orjinal olmayan sahte manikür aletleri ucuz çelikten üretilmiştir. Bu ürünlerin sertlik derecesi elde etmesi güç olan 58-60 aralığında değildir. Bu yüzden bu taklit ürünler ya çok sert oldukları için doğru şekilde bilenemez ve hiç bir zaman keskinlik sağlamaz, ya da fazla yumuşak oldukları için keskinliklerini bir iki kullanımda kaybedip biley isteyecektir. Orjinal manikür setleri profesyonel olarak bileylenerek teslim edilir.

Fiyatı pahalı ürünlerin tümü de orjinal solingen değildir. Güzellik sektöründeki bazı firmalar da orjinal olmayan Solingen ürünlerini solingen damgası ile satmaktadırlar. Profesyoneller ürünlerini tanıdıkları bildikleri orjinal satıcılardan alırlar. Eğer profesyonel olarak manikür ile uğraşmıyorsanız genel amaçlı sanal mağazalardan alacağınız ucuz ya da pahalı manikür setlerinin neredeyse tamamı orjinal Solingen ürünü değildir. Ürünlerinizi Kuaför Pazarı gibi güzellik sektörüne hizmet veren ve sadece orjinal ürünler satan satıcılardan temin ediniz.

En İyi Manikür Seti Hangisi?
Kuaför Pazarı orjinal Alman Solingen ürünleri satmaktadır. Sizin için sektörün önde gelen profesyonelleri tarafından test edilmiş ve önerilmiş ürünleri toplayarak bir set haline getirdik. Kuaför Pazarı manikür setindeki et pensi, tırnak pensi ve manikür makasları ile diğer ürünler orjinal Alman Solingen ürünüdür. Hepsi en kaliteli çelikten imal edilmiş ve profesyonel kullanım hedeflenerek üretilmiştir. Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak ürünü bileyli ya da bileysiz olarak teslim edebiliyoruz. Ürünü hemen kullanacaksanız bileyli olarak talep edebilirsiniz. Eğer ürünü bir süre saklayacaksanız bileysiz olarak ürünü teslim alıp daha sonra bileyini yaptırabilirsiniz.

 

Manikür Seti İçeriği:
1 Adet Über Cobalt Solingen Et Pensi (opsiyonel olarak bileylenebilir)
1 Adet Über Cobalt Solingen Tırnak Pensi (opsiyonel olarak bileylenebilir)
1 Adet Über Cobalt Solingen Manikür Makası (opsiyonel olarak bileylenebilir)
1 Adet Solingen Et İtici (HEDİYE)
1 Adet Solingen Cımbız (HEDİYE)
1 Adet Tırnak Törpüsü (HEDİYE)
1 Adet Taşıma Çantası (HEDİYE)

KULLANIM:
- Tırnak ve et pensleri kesinlikle düşürülmemelidir. Ürünlerin ağırlık merkezi ön kısımda olduğu için pensler doğrudan dik düşerler. Dik düşen pensin ucunda kancalaşma oluşur. Ucu kancalaşan pens kullanılamaz hale gelir. Ürün bir kez bile düşmesi halinde kullanılamaz hale gelir. Ve düşme garanti kapsamında değildir. 
- Profesyonel manikür aletleri bileyli olarak kullanılırlar. Ancak biley işlemi ürünün üzerindeki paslanmaz tabakayı açarak paslanmaya açık hale getirirler. Bileyli olarak istediğiniz ürünleri nemli bırakmayınız, mümkünse kutusuna nem önleyici koyunuz. 
- Pensleri kullanmadığınız dönemlerde ucuna pamuk sararak muhafaza edebilirsiniz. Pamuk hem nemi ve paslanmayı engeller hem de ürünün ucundan darbe alması halinde koruyucu vazife görür.
- Manikür Pedikür aletleri kesici ve delici özellikler içermektedir. Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır