• Mavi Rüya Anahtar Teslimi Web Site
 • Mavi Rüya Anahtar Teslimi Web Site
 • Mavi Rüya Anahtar Teslimi Web Site
 • Mavi Rüya Anahtar Teslimi Web Site
 
Mavi Rüya Anahtar Teslimi Web Site

BU ÜRÜNÜ ÜYE OLMADAN DA SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Sitemizden herkes sipariş verebilir.
Kuaför olma zorunluluğu yoktur!
Piyasa Fiyatı :
Site Fiyatı : 999.00 TL
Bu ürünü indirimli alabileceğiniz 0 stok kalmıştır.
Kredi Kartı ile Tek Çekim : 999.00 TL
%
9.99
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme
 • Yorumlar
 • Soru ve Cevaplar

Mavi Rüya Anahtar Teslimi Web Site

 
 

SİTEDE SADECE RESİM VE METİNDE DEĞİŞİKLİKLER YAPILABİLECEKTİR. HAREKET ANİMASYON RESİM VE METİNLERİN BOYUTLARININ ve YERLERİNİN DEĞİŞME OPSİYONU BULUNMAMAKTADIR.

7 sayfa web tasarımı.

Sayfa İçerikleri

 

Hazır şablon ile sahip olacağınız siteyi seçme imkanına kavuşuyorsunuz. Yurt dışındaki özel grafik ekibimiz tarafından hazırlanan profesyonel görünümlü sitelerin aynısına siz de sahip olabiliyorsunuz.
Sadece tanıtım resimleri ve yazılarının değişmesi ile site tamamen sizi olacak.
Üstelik şablon sistemi, daha ekonomik fiyat, daha hızlı teslimat sağlıyor.
Siparişinizi verdikten ve resim ile metin bilgileirni gönderdikten sonra 48 saatte siteniz hazır. Hem de resimde beğendiğiniz sitenin aynısı.
Üstelik salonunuzun kendi ismiyle...

 

Hizmete neler dahil?

 • WEB SİTE TASARIMI (7 sayfa):
  Profesyonel grafikerler tarafından hazırlanmış, renk bütünlüğüne ve grafiksel disipline sahip, ANİMASYONLU, sadece bize göndereceğiniz resim ve metinler ile sizin salonunuza özel hale gelecek web site tasarımı ücretsiz olarak pakete dahildir.
  Tasarım ve Kodlama www.websitepazari.com tarafından gerçekleştirilmektedir.
 • ALAN ADI (1 adet): 
  19 YTL + KDV değerindeki .com, .net, .org uzantılı alan adlarından saçilecek bir alan adının 1 yıllık kayıt ücreti. DNS ve Network ayarlarının yapılandırılması ücretsiz olarak pakete dahildir.
 • HOSTING (1 adet):
  50 YTL değerinde web site barındırma (hosting hizmeti) ücretsiz olarak pakete dahildir.  Sitenin ve e-posta hesaplarının barındırma hizmetleri www.websitepazari.net adresi üzerinde yapılmaktadır.
 • E-POSTA (5 adet):
  Salonunuzun ismine özel, [email protected] veya [email protected] gibi anti virüs destekli, spam engelleyicili, POP3 ve SMTP desteği olan e-posta adresi ücretsiz olarak pakete dahildir.

Siz hiç bir teknik ayrıntı ile, karmaşık dns ayarları, sistem kurulumları, kod değişiklikleri ile uğraşmıyorsunuz. Sadece siparişinizi veriyorsunuz, bilgi metinlerini ve resimlerini yolluyorsunuz, siteniz 48 saatte yayına giriyor. Siz 24 saatte salonunuz adına özel mail adresine kavuşuyorsunuz. Resimde gördüğünüz sitenin aynısı sizin resimleriniz ve yazılarınızla sizin siteniz oluyor

7 GÜN PARA İADE GARANTİSİ

**Her hangi bir şekilde seçtiğiniz sitenin beğendiğiniz siteye benzemediğini düşünürseniz, ya da siteyi almaktan vazgeçerseniz paranızı 7 gün içinde iade isteyebilirsiniz. 7 gün içinde paranız size iade edilecektir.

* Hizmet 1 yıl süresince verilecektir. 1 yıl sonunda müşterinin, 19 YTL+KDV olan yıllık alan adı kaydı ve 50 YTL+KDV olan yıllık hosting hizmeti bedelini ödemesi gerekmektedir. 1 sene sonra hosting bedeli ve alan adı bedelinin ödenmemesi halinde site yayını durdurulur ve alan adı kaydı düşer. Alan adı ve Tasarım müşteriye aittir ve 1 sene sonra istenmesi halinde bedeli karşılığı alan adi kaydı transferi yapılabilir. Tasarım ayrıca bir cd'ye kaybededilip müşteriye sunulacaktır.
** İade işlemlerinde 19 YTL + KDV olan alan adı ücreti iade edilmez. Alan adı kaydı ücreti 1 yıllık yapılmakta ve iptali ya da iadesi mümkün olmamaktadır. Ayrıca kredi kartı ile yapılan ve  taksitle yapılan ödemelerde ücret iadesi banka üzerinden yapılmaktadır.

 

 Genel Özellikler
 Sayfa Sayısı 7
 E-posta Sayısı 10
 Animasyon Var
 Tüm Animasyon Var
 Hosting Hediye
 Alan Adı Kaydı Hediye
 Kurulum Ücretsiz
 DNS Ayarları Ücretsiz
 Güncelleme Opsiyonel

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır